Kadra

Magdalena Maciążek - właścicielka przedszkola. Pedagog z wieloletnim stażem. Specjalistka w dziedzinie muzykoterapii i pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Współautorka ogólnopolskiego programu profilaktyki przedszkolnej i wczesnoszkolnej „Cukierki” i „Magiczne Kryształy”. Prowadziła liczne warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców.

„Stworzyłam to przedszkole z miłości do dzieci, przy wsparciu rodziny, z myślą o moich córkach, które są dla mnie nieustającym źródłem inspiracji.”

Patrycja Garbarczyk - magister pedagogiki przedszkolnej i logopedii. Pięknie śpiewa i gra na gitarze. Prowadzi w przedszkolu grupę starszaków. Bardzo spontaniczna i pełna optymizmu.

„Muzyka jest moją pasją, dlatego cieszę się, że Klub Radosnego Przedszkolaka jest taki rozśpiewany i roztańczony. Muzyką i ruchem można tak wiele zdziałać, tak wiele zbudować. Kocham nasze codzienne poranki z piosenką.”

Katarzyna Pasik – studentka 3 roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Bardzo utalentowana plastycznie. Pomaga w prowadzeniu grupy starszaków. Zawsze uśmiechnięta i z głową pełną ciekawych pomysłów.

„Uwielbiam w dzieciach spontaniczność, to, że mój wysiłek odwzajemniają uśmiechem, uściskiem ręki, dobrym słowem. Każdego dnia zadziwiają mnie swoją radością życia, której nam dorosłym brakuje. Nigdy się z nimi nie nudzę.”

Monika Jaworska – licencjonowany nauczyciel przedszkolny, z uprawnieniami do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Prowadzi w przedszkolu grupę maluchów. Ostoja spokoju.

„Przedszkole traktuję jak drugi dom, a przedszkolaki jak własne dzieci. Wychowuję je i uczę, a nagrodą są dla mnie ich postępy i uśmiechnięte buzie.”

Agnieszka Witkowska – opiekunka. Jest w przedszkolu od momentu jego założenia. Pomaga w prowadzeniu grupy maluchów. Pełna ciepła i cierpliwości.

„Każde dziecko to skarb, który powinniśmy chronić przed złem tego świata i któremu powinniśmy jak najdłużej pozwolić cieszyć się beztroskim światem dzieciństwa. Cieszę się, że pracuję w przedszkolu, w którym mały człowiek i jego bogata wyobraźnia są najważniejsze.”

Bartek Domański - student pedagogiki, od ponad dziesięciu lat zajmuje się tańcem towarzyskim.

„Oprócz tego że sam tańczę uczę także dzieci. Zauważyłem, ze mam z nimi doskonały kontakt i przez to praca ta stała się moją Pasją. Widzę jak dzięki naszej współpracy dzieci otwierają się na świat i nabierają pewności siebie. Wspólne szaleństwa i wygłupy nie pozwalają mi się nudzić i czuję, że czas na mnie nie działa. Tak, muszę to przyznać, w głębi duszy nadal pozostaję dzieckiem”.

Milena Powała - biblioterapia

Izabela Wilczak - bajkoterapia

Małgorzata Cel - artysta plastyk, arteterapeuta, prezes stowarzyszenia Pracownia Twórczych Inspiracji ArteMA
mgr sztuki, absolwentka Podyplomowego Studium Treningu Grupowego i Arteterapii i Podyplomowego Studium Edukacji Początkowej i Reedukacji Uniwersytetu Warszawskiego, instruktorka Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej w stopniu podharcmistrzyni, posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Barbara Ulanowska - nauka gry na instrumentach metodą Suzuki

Wioletta Lewandowska - Dyrektor Centrum Helen Doron w Kobyłce. W naszej placówce prowadzone są zajęcia z języka angielskiego metodą opracowaną specjalnie dla przedszkoli przez Helen Doron Educational Group. Więcej o metodzie znajdziecie Państwo klikając na link